Szkolenia i kursy
Szkolenia i kursy
Pierwsza strona
Szkolenia i kursy
Komputery i IT
Upominki
Motoryzacja
Sport i hobby
Rozrywka
Maszyny i narzędzia
Noclegi i turystyka
Sprzęt do domu
Uroda i kosmetyki
Medycyna i zdrowie
Odzież i bielizna
Reklama i promocja
Pozostałe

Dodaj swoją stronę
Akademia fryzjerska w Zaremba Academy

Informacje: Akademia fryzjerska w Zaremba AcademyJeśli potrzebna jest Wam sprowadzona i rzetelna akademia fryzjerska, która oferuje dla Waszych pracowników najciekawsze kursy zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają Wam na poznanie najmodniejszych i obecnie najbardziej popularnych tajników pracy.


Kurs ADR

Informacje: Kurs ADRDlaczego warto skorzystać z naszych kursów ADR? Nie ograniczamy się do jednej grupy szkoleniowej. Nastawieni jesteśmy na przygotowanie kierowców zarówno w aspekcie podstawowym, jak i w przypadku kierowania cysternami. Znajomość międzynarodowych aspektów prawa transportowego pozwala nam nadać wymagane uprawnienia dla tego typu przewozów.


Mapowanie procesów biznesowych

Informacje: Mapowanie procesów biznesowychJuż dziś sprawdź, co to znaczy nauczyć się kierować ludźmi oraz projektami w sposób sprawny i profesjonalny. Zajrzyj na stronę firmy Skills i zapoznaj się z ofertą szkoleń z zakresu Mapowania procesów biznesowych, które pomoże ci podnieść swoje kwalifikacje, a co za tym idzie lepiej kierować całym przedsiębiorstwem.


Szkoły rodzenia Poznań

Informacje: Szkoły rodzenia PoznańZachęcamy nowych rodziców do wzięcia udziału w wykładach położnej środowiskowej z Poznania. Zademonstruje ona techniki rodzenia, prawidłowego trzymania noworodka, pomoże w wyborze sposobu karmienia (nadal najchętniej doradzanym w szkołach rodzenia jest naturalny), pieluszek. Udział w kursie jest bezpłatny.


Wszelkie prawa © www.ipjm.pl