Komputery i IT
Komputery i IT
Pierwsza strona
Szkolenia i kursy
Komputery i IT
Upominki
Motoryzacja
Sport i hobby
Rozrywka
Maszyny i narzędzia
Noclegi i turystyka
Sprzęt do domu
Uroda i kosmetyki
Medycyna i zdrowie
Odzież i bielizna
Reklama i promocja
Pozostałe

Dodaj swoją stronę
lornetki wojskowe

Informacje: lornetki wojskoweProfesjonalne wyposażenie zwiększa szanse na sukces podczas polowania. Niedoświadczeni myśliwi nie zawsze wiedzą jednak, jaki sprzęt optyczny będzie odpowiedni. Proponujemy lornetki wojskowe o przybliżeniu od 7x do 10x, gwarantują najlepszą przepuszczalność światła w niekorzystnych warunkach. Posiadamy m.in. modele firmy Vortex zapewniające wyjątkowo ostry i jasny obraz.


Odkurzacze przemysłowe

Informacje: Odkurzacze przemysłoweAutomatyzacja dzisiejszych maszyn sprzątających w firmach i na dużych powierzchniach, zdecydowanie ułatwia i usprawnia pracę. Polecamy państwu odkurzacze przemysłowe, które solidne i niezwykle skuteczne, potrafią pracować na mokrych, suchych, a nawet ciężkich zanieczyszczeniach, skutecznie je zbierając.


Trymery

Informacje: TrymeryZajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości urządzeń biurowych oraz innych artykułów niezbędnych w każdej firmie. Polecamy między innymi kalkulatory, bindownice i akcesoria do bindowania, gilotyny, niszczarki do papieru, laminatory, trymery i obcinarki itd. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówienia.


Wszelkie prawa © www.ipjm.pl