Sport i hobby
Sport i hobby
Pierwsza strona
Szkolenia i kursy
Komputery i IT
Upominki
Motoryzacja
Sport i hobby
Rozrywka
Maszyny i narzędzia
Noclegi i turystyka
Sprzęt do domu
Uroda i kosmetyki
Medycyna i zdrowie
Odzież i bielizna
Reklama i promocja
Pozostałe

Dodaj swoją stronę
Wędkarstwo morskie

Informacje: Wędkarstwo morskieWyprawy morskie to niezapomniana przygoda oraz niezwykłe przeżycie w obliczu prawdziwej natury. Od kilku lat organizujemy połowy dorszy na pełnym morzu, a z naszej oferty skorzystało już wielu amatorów oraz profesjonalistów. Proponujemy jedno - lub kilkudniowe wyprawy, podczas których zostają Państwo pod opieką doświadczonej załogi. Zapewniamy nocleg, wyżywienie oraz wyjątkową atrakcję, jaką jest sam połów. Chcesz spróbować swoich sił na pełnym morzu? Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Zapewniamy moc wrażeń.


Lotki do badmintona

Informacje: Lotki do badmintonaW naszym asortymencie można znaleźć sprzęt zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i amatorów stawiających pierwsze kroki w wybranej dyscyplinie. Dlatego przygotowaliśmy lotki do badmintona zarówno nylonowe - dla początkujących, jak i z gęsich piór - dla zaawansowanych graczy. Oprócz tego oferujemy modele syntetyczne czy piórowe.


Kajaki lubuskie

Informacje: Kajaki lubuskieRuszaj już dziś na kajaki! Lubuskie Cię zaprasza. Jesteśmy organizatorem licznych, udanych spływów kajakowych wzdłuż rzeki Wieprz. Priorytetem naszych działań jest bezpieczeństwo Klientów oraz zapewnianie im niezapomnianych wrażeń. Każdy szlak dostosowujemy do umiejętności wodniaków, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.


szkoła judo dla dzieci praga południe

Informacje: szkoła judo dla dzieci praga południeCenimy aktywność fizyczną, która pobudza zarówno ruchowo, jak i psychicznie, dlatego naszym klientom w szczególności polecamy zajęcia, jakie oferuje szkoła judo dla dzieci. Praga Południe to nasza główna lokalizacja, tam przyjmujemy nowych klubowiczów. Najmłodszym zapewniamy spotkania ogólnorozwojowe z podstawami sztuk walki, budujące samoświadomość, charakter i pewność siebie.


Wszelkie prawa © www.ipjm.pl