Rozrywka
Rozrywka
Pierwsza strona
Szkolenia i kursy
Komputery i IT
Upominki
Motoryzacja
Sport i hobby
Rozrywka
Maszyny i narzędzia
Noclegi i turystyka
Sprzęt do domu
Uroda i kosmetyki
Medycyna i zdrowie
Odzież i bielizna
Reklama i promocja
Pozostałe

Dodaj swoją stronę
Babski comber

Informacje: Babski comberZapraszamy na tematyczne, cykliczne imprezy przeznaczone dla pań. Babski Comber Mirka Jędrowskiego i jego zespołu to pełne humoru i dobrej zabawy wydarzenia z motywem przewodnim (np. "Seksmisja", "Egipt-Grecja"). Nasi instrumentaliści ze wsparciem zespołu tanecznego Diwa i tancerze zapewniają całonocne tańce przy żywiołowej muzyce.


Nadruki

Informacje: NadrukiStosując wielobarwny sitodruk, a także druk cyfrowy, jesteśmy w stanie tworzyć dla Państwa profesjonalne nadruki na koszulki. Pierwszy to możliwość nanoszenia różnorodnych treści i grafik na potrzeby firm poszukujących sposobów na reklamę, zaś drugi umożliwia nanoszenie bardzo wysokiej jakości zdjęć i grafik. Allsport to usługi specjalistów, dzięki którym możliwe jest zrealizowanie każdej koncepcji, dostosowanej zawsze do indywidualnych potrzeb Klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę osób prywatnych i przedsiębiorstw.


Dekoracje imprezowe

Informacje: Dekoracje imprezoweW naszym asortymencie dostępne są niezwykle różnorodne dekoracje imprezowe i urodzinowe. Te atrakcyjne i interesujące ozdoby świetnie sprawdzą się na przyjęciu organizowanym zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców oraz dla dorosłych. Nasze produkty cechują się bardzo wysoką jakością, przy zachowaniu przystępnych i rozsądnych cen. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.


Dmuchańce dla dzieci

Informacje: Dmuchańce dla dzieciPodczas każdej imprezy dla najmłodszych trzeba zapewnić duży wybór rozrywek, dostosowanych do ich wieku i żywiołowości. Ostatnio niezwykłą popularnością cieszą się zamki, zjeżdżalnie i inne dmuchańce dla dzieci, wynajmowane przez firmę Kinderlandia. Oferta obejmuje też dodatkowe atrakcje, które spodobają się również nieco starszym uczestnikom zabawy, a mianowicie wirtualne strzelnice, przezabawne stroje sumo lub wybranego superbohatera i inne. Firma zapewnia pełną obsługę poszczególnych atrakcji.


Pokazy magii Warszawa

Informacje: Pokazy magii WarszawaCiekawą propozycją na uatrakcyjnienie nie jednej imprezy okolicznościowej czy firmowej są pokazy magii. Jestem iluzjonistą, który zabierze Ciebie i Twoich Gości do świata pełnego rzeczy niemożliwych. Oczarowałem już publiczność podczas wielu wystąpień i chętnie pokażę Tobie trochę czarów. Występowałem w Warszawie oraz wielu innych miastach w całej Polsce.


Wszelkie prawa © www.ipjm.pl