Medycyna i zdrowie
Medycyna i zdrowie
Pierwsza strona
Szkolenia i kursy
Komputery i IT
Upominki
Motoryzacja
Sport i hobby
Rozrywka
Maszyny i narzędzia
Noclegi i turystyka
Sprzęt do domu
Uroda i kosmetyki
Medycyna i zdrowie
Odzież i bielizna
Reklama i promocja
Pozostałe

Dodaj swoją stronę
Test ciążowy

Informacje: Test ciążowyWitaj w serwisie producenta testów ciążowych Amil. Znajdziesz tutaj informacje na temat naszych produktów, w tym również sprytnych testerów owulacyjnych. Wystarczy próbka moczu, aby ocenić poziom hormonów odpowiadający dniom płodnym. W ten sposób dokładnie określisz, czy dany dzień jest dobry na zapłodnienie. To idealne rozwiązanie dla par planujących poczęcie dziecka. Jeśli przez kilka miesięcy wasze próby kończyły się niepowodzeniem, podejdźcie do tego zadania z naszą prostą pomocą. Pamiętaj, aby mieć w szafce nasze testy.


Rehabilitacja

Informacje: RehabilitacjaOferta naszej wyspecjalizowanej przychodni medycznej obejmuje przede wszystkim usługi z zakresu fizjoterapii oraz rehabilitacji dla dzieci oraz dorosłych również w ramach NFZ. Wykonujemy m.in. masaże, czy też zabiegi fizykalne Nasza siedziba mieści się w Gdyni, zapraszamy jednak pacjentów z całego Trójmiasta.


Zatorowość płucna leczenie

Informacje: Zatorowość płucna leczenieNiestety rak prostaty i zakrzepica żył to nie jedyne problemy zdrowotne, z jakimi zmagamy się u pacjentów w ECZ Otwock. Innym, wynikającym niejako z drugiego z wymienionych, jest zatorowość płucna. I o ile w przypadku braku powikłań jej leczenie sprowadza się najczęściej do zażywania odpowiednich medykamentów, o tyle gdy zachodzi zagrożenie życia konieczny jest zabieg chirurgiczny.


Usg ciąży | Dr Paweł Piekarski

Informacje: Usg ciąży | Dr Paweł PiekarskiNasz gabinet ginekologiczny zlokalizowany jest w Warszawie przy ulicy Krasińskiego 2A/3A. Wykonujemy badania cytologiczne, dobieramy odpowiednią metodę antykoncepcji, prowadzimy diagnostykę prenatalną, w którą wchodzi między innymi usg ciąży. Dzięki niemu możliwe jest określenie stanu zdrowia oraz rozwoju płodu i wykluczenie lub potwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości.


Klinika stomatologiczna

Informacje: Klinika stomatologicznaPiękny uśmiech zależy od regularnych wizyt kontrolnych. Gabinet Alfa-Med w Bydgoszczy zajmuje się zabiegami w następującym zakresie: stomatologia estetyczna, implantologia, ortodoncja, endodoncja, periodontologia oraz protetyka. Doradza również pacjentom w prowadzeniu profilaktyki oraz higienizacji jamy ustnej - zarówno dorosłym, jak i dzieciom.


Badania kierowców

Informacje: Badania kierowcówW tej pracowni dysponuję między innymi stereometrem, wirometrem, testami osobowości czy miernikiem czasu reakcji. Sens z Kalisza proponuje badania kierowców, a także osób pracujących na wysokościach czy skierowanych przez policję. Testy przeprowadzane są jak najbardziej bezstresowo i w miłej atmosferze.


Ortodonta Gdynia

Informacje: Ortodonta GdyniaW gabinetach stomatologicznych Dentus w Gdańsku i Gdyni ortodonta przyjmuje pacjentów w każdym wieku. Dziś nawet dorośli decydują się na zakładanie stałych aparatów korekcyjnych, by po roku lub dwóch mogli cieszyć się pięknym uśmiechem, bez zarzutu. Pamiętaj, że skrzywiony zgryz sprzyja nadmiernej eksploatacji zębów, ich zużywaniu oraz próchnicy w trudno dostępnych miejscach. Warto więc podjąć leczenie w kierunku prostowania zębów. Wcześniej jednak należy wypełnić wszystkie ubytki, a czasem usunąć zęby, które przeszkadzają w przemieszczaniu się pozostałych.


fala uderzeniowa

Informacje: fala uderzeniowaZachęcamy do skorzystania z naszych rozmaitych zabiegów, w ramach których wykorzystywana jest także fala uderzeniowa jako środek do uśmierzania bólu, a także metoda na zwiększenie ruchliwości, a także napięcia mięśniowego. Stosowana jest ona najczęściej w ortopedii, a także w terapiach rehabilitacyjnych, bowiem pozwala ona na szybszy powrót do zdrowia wszystkich pacjentów. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo szczegóły wykorzystywania tego typu metoda, a także dane techniczne naszego sprzętu.


Nebulizatory

Informacje: NebulizatoryNowoczesny nebulizator dla dzieci zamienia lek do podawania wziewnego w łatwo przyswajalną podczas inhalacji mgiełkę. Urządzenie posiada maseczki w różnych rozmiarach, odpowiednie dla dorosłych i najmłodszych pacjentów. W sklepie Inhalatory.com.pl znajdziecie wiele modeli w zabawnych kształtach, zachęcających maluchy do inhalacji.


stymulacja elektromagnetyczna

Informacje: stymulacja elektromagnetycznaWażnym elementem w profilaktyce zdrowotnej osób starszych jest rehabilitacja neurologiczna. Ten zakres działań mieści się w centrum leczniczym Molski. Zapewniamy zajęcia fizjoterapeutyczne, pobyty krótkoterminowe i długoterminowe. Nasi podopieczni przez cały czas mają dostęp do personelu medycznego.


Leczenie łysienia Warszawa

Informacje: Leczenie łysienia WarszawaMezoterapia włosów to zabieg, w którym wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe lub pobrane z krwi pacjenta komórki macierzyste. Dzięki tej metodzie leczenie łysienia jest skuteczne. Wykonywany w naszym warszawskim gabinecie zabieg przeprowadza się poprzez ostrzykiwanie skóry głowy, ma ono na celu pobudzenie cebulek włosowych do wzrostu.


rekonstrukcja paznokcia

Informacje: rekonstrukcja paznokciaWitaj w gabinecie podologicznym Podoland we Wrocławiu. Oferujemy kompleksowe zabiegi dla zdrowia i urody, idealnie wkomponowane w potrzeby współczesnych klientów. Zachęcamy do skorzystania z oferty na usuwanie odcisków czy rekonstrukcję płytki paznokcia. W wielu przypadkach zbyt mało uwagi poświęcamy stopom.


Uszkodzenie słuchu

Informacje: Uszkodzenie słuchuBardzo często nie doceniamy, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa prawidłowy odbiór dźwięków z otoczenia. Uszkodzenie słuchu może być efektem wieku (tzw. niedosłuch starczy), lecz może także wynikać np. z pracy w szkodliwym, hałaśliwym otoczeniu bądź też nieprawidłowego użytkowania słuchawek audio.


Prześcieradła jednorazowe

Informacje: Prześcieradła jednorazoweZapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w którym znajdą Państwo produkty do wyposażenia salonów kosmetycznych lub gabinetów lekarskich. Proponujemy prześcieradła jednorazowe, chusty, podkłady i pokrycia. Tego typu produkty pomagają zachować sterylność pomieszczenia. Dodatkowo, gwarantują korzystającemu z nich, że jest jedyną osobą, która się nimi posługuje.


Torby biodegradowalne

Informacje: Torby biodegradowalneKorzystając z naszych artykułów można jednocześnie dbać o naszą planetę. Oferowane przez nas torby biodegradowalne doskonale sprawdzają się w wielu branżach. Są one produktami, których celem jest zastąpienie tradycyjnych, foliowych produktów, które rozkładają się przez setki lat, zanieczyszczając środowisko. Są one wykonane ze specjalnego polimery, który jest tworzywem sztucznym, rozkładającym się stosunkowo szybko, zostając przetworzony przez grzyby oraz bakterię. W większości przypadków jest rozkładany po zaledwie 6 miesiącach.


La Roche Posay krem

Informacje: La Roche Posay kremGłównym profilem naszej działalności jest sprzedaż różnego rodzaju kosmetyków znanych firm. Wśród nich znajduje się marka La Roche Posay. Proponujemy krem przeciwzmarszczkowy, balsam regenerujący, mleczko przeciwsłoneczne, a także peeling. Uzupełnieniem naszego asortymentu są dezodoranty, oczyszczające żele do skóry, a także maseczki nawilżające.


Wszelkie prawa © www.ipjm.pl