Pozostałe
Pozostałe
Pierwsza strona
Szkolenia i kursy
Komputery i IT
Upominki
Motoryzacja
Sport i hobby
Rozrywka
Maszyny i narzędzia
Noclegi i turystyka
Sprzęt do domu
Uroda i kosmetyki
Medycyna i zdrowie
Odzież i bielizna
Reklama i promocja
Pozostałe

Dodaj swoją stronę
Kafle ceramiczne

Informacje: Kafle ceramiczneJeśli chcesz założyć w swoim domu nowe kafle ceramiczne, to koniecznie musisz wypróbować naszą ofertę. W naszym sklepie posiadamy różnego rodzaju modele, które wyróżniają się unikalnymi właściwościami na tle konkurencji. Dzięki temu, zawsze maja Państwo pewność, że wybierając nasze płytki otrzymacie produkt o najwyższej możliwej jakości na rynku. Zapraszamy więc, do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, która jest dostępna na naszej stronie internetowej. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.


dekorator

Informacje: dekoratorPonadczasowe i pieczołowicie wykonane czynności jak np. projektowanie wnętrz, aranżacje salonów to znikomy detal naszej rozległej i ciekawej oferty handlowej jaką proponuje z zamysłem o wymagających kontrahentach nasz projektant wnętrz. Nasze nowoczesne oraz godne podziwu przedsiębiorstwo współtworzy kadra produktywnych i twórczych ludzi którzy z zacięciem podchodzą do każdego zamówienia.


Kostka chodnikowa

Informacje: Kostka chodnikowaDostępna w naszej ofercie kostka brukowa to estetyczny i wytrzymały materiał, z którego możemy ułożyć zarówno chodniki, jak i podjazdy czy parkingi. Nasza firma ma ogromne doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu tego typu powierzchni. Przeprowadzamy wszystkie prace, łącznie z kładzeniem systemów odprowadzania wody i wyrównywaniem terenu.


Papierowe ręczniki

Informacje: Papierowe ręcznikiZapraszamy do skorzystania z naszej oferty na najwyższej jakości ręczniki papierowe oraz środki czystości. Jesteśmy dystrybutorami chemii gospodarczej, która sprawdzi się zarówno podczas codziennych porządków w domu, jak i do usuwania największych zanieczyszczeń samochodowych czy w przemyśle. Zapewniamy bardzo szeroki wybór produktów.


Klej do kartonu

Informacje: Klej do kartonuZajmujesz się działalnością w branży papierniczej, opakowaniowej lub higienicznej? Jeśli tak, to oferowane przez nas środki z pewnością znajdą zastosowanie w Twojej codziennej działalności. Chemtex Sp. z o.o. produkuje m. in. oparty na bardzo solidnych składnikach klej do kartonu, który nie zawiera szkodliwych dla zdrowia rozpuszczalników.


Wiaderka plastikowe

Informacje: Wiaderka plastikowePostawiliśmy sobie za cel dostarczanie na rynek rozwiązań, przy zastosowaniu których możliwe będzie znaczne usprawnienie podejmowanych w branży handlowej, produkcyjnej czy transportowej prac. Firma FACH-PAK ma do zaoferowania m. in. bardzo funkcjonalne i wytrzymałe wiaderka plastikowe przeznaczone do produktów płynnych, sypkich i stałych.


www.lilou.pl - Spinki do mankietów z grawerem

Informacje: www.lilou.pl - Spinki do mankietów z graweremSzukasz wyjątkowego prezentu dla swojego mężczyzny? Doskonałym wyborem mogą okazać się oferowane przez firmę Lilou Sp. z o.o. spinki do mankietów z grawerem! Są one nie tylko bardzo eleganckie, ale dzięki możliwości wykonania dowolnego zdobienia pozwalają na zindywidualizowanie dodatku i uczynienie jej naprawdę wyjątkową.


Usługi HR Warszawa

Informacje: Usługi HR WarszawaW ramach szkoleń organizowanych przez naszą firmę w centrum Warszawy oferujemy także liczne usługi HR. Dla uczestników przygotowaliśmy kilka konkretnych programów, m.in. Employer Branding (strategiczne budowanie wizerunku pracodawcy), Zarządzenie Talentami (budowanie ścieżek kariery), czy Assessment i Development Centre (rozwój konkretnego pracownika). Dodatkowo prowadzimy projekty rekrutacyjne i pomagamy w opisie i wartościowaniu poszczególnych stanowisk.


Przestrzeń biurowa wynajem Warszawa

Informacje: Przestrzeń biurowa wynajem WarszawaOferujemy naszym klientom kameralne pokoje biznesowe, a także przestronne sale konferencyjne na terenie Warszawy. Proponowana przez naszą firmę przestrzeń biurowa pod wynajem na co najmniej 6 miesięcy jest bardzo dobrym miejscem do prowadzenia negocjacji, a także przeprowadzania szkoleń czy warsztatów.


Kredyt gotówkowy

Informacje: Kredyt gotówkowyBez względu na to, czy planujesz skorzystanie z pożyczki w celu uregulowania bieżących zobowiązań, czy też dlatego, że chcesz zrealizować swoje najskrytsze marzenia - warto sięgnąć po taki produkt finansowy, który w pełni odpowie na Twoje potrzeby. Dlatego też zachęcamy Cie do skorzystania z usług Twojego eksperta finansowego - Pana Łukasza Baranowskiego.


Kredyty obrotowe dla firm

Informacje: Kredyty obrotowe dla firmOferujemy leasing, faktoring, kredyty obrotowe dla firm, czy inwestycyjne dla deweloperów. Wiemy, jak ważna jest płynność finansowa oraz jak nieprzyjemne dla Naszych Klientów są wszelkie zadłużenia, czy niespodziewane sytuacje. Dlatego nasza oferta oparta jest na atrakcyjniejszych warunkach, niż proponują banki.


Artykuły papiernicze Warszawa

Informacje: Artykuły papiernicze WarszawaUdostępniamy Państwu najwyższej jakości artykuły biurowe stanowiące nieocenioną pomoc w każdym przedsiębiorstwie. Dostępne w naszej ofercie produkty zapewniają sprawny obieg dokumentów, właściwe ich magazynowanie. Ponadto są bardzo przydatne w prozaicznych, codziennych czynnościach biurowych. Zapraszamy na Faceoffice.pl - artykuły biurowe z Warszawy


Wycena opcji menedżerskich

Informacje: Wycena opcji menedżerskichFirma aktuarialna daje także możliwość skorzystania z programów dla zarządów przedsiębiorstw. W związku z tym w ofercie znajduje się wycena opcji menedżerskich. Takie systemy pozwalają na usprawnienie działalności spółki oraz na osiągnięcie lepszych wyników, jak i na polepszenie pozycji spółki na rynku.


Tłumaczenia techniczne

Informacje: Tłumaczenia techniczneOferujemy możliwość przekładu tekstów różnego typu w ponad pięćdziesięciu językach obcych. Zajmujemy się między innymi usługami związanymi ze specjalistycznymi tłumaczeniami technicznymi. Polegają one na przekładzie tekstów z dziedzin ścisłych, takich jak budownictwo czy elektronika. Wymagają one pracy odpowiednio wykwalifikowanych osób, które cechuje nie tylko doskonała znajomość danego języka, ale również ogromna wiedza z danej dziedziny. Teksty przekładane przez nasze biuro są dokładnie weryfikowane, by zapewnić o ich wysokiej jakości.


Wszelkie prawa © www.ipjm.pl